Nowości

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się dystrybucją włoskich torebek skórzanych, głównie przeznaczonych dla kobiet. Importowane produkty w większości pochodzą ze słonecznej Italii, gdzie są wytwarzane z najwyższej jakości skór naturalnych. Oprócz tego prowadzimy w sprzedaży towary wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, które także wykonane są ze skóry naturalnej. Prezentowane wyroby zazwyczaj jakościowo przewyższają większość towarów dostępnych na rynku wtórnym. Cechują się wytrzymałością, a także estetyką - tego typu artykuły są niepowtarzalne i cenione przez właścicieli (właścicielki). Dzięki odpowiedniej pielęgnacji ich żywotność przedłuża się na lata.


Vera Pelle - samo w sobie, tłumacząc z języka włoskiego, oznacza "prawdziwa skóra", co jest gwarancją autentyczności surowca, z którego powstaje dany produkt. Kupując artykuł opatrzony tym symbolem lub napisem mamy pewność, że został wykonany z naturalnego, odnawialnego źródła, a zarazem materiału ekologicznego, w pełni degradowalnego - przyjaznego naszemu środowisku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że matka natura daje nam to co najlepsze - jakość, wytrzymałość, żywotność, a przy tym wszystkim - wykwintność i elegancję. Naturalna skóra jest materiałem składającym się z unikalnych kompozycji włókien, zapewniającym niepowtarzalną fakturę.


Nasza oferta

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, w swej ofercie posiadamy szeroki wybór damskich torebek. Różnorodność fasonów i barw zgodna jest z najnowszą kolekcją importowaną z Włoch, aczkolwiek wierzymy, iż odpowiada ona stylowi i oczekiwaniom każdej kobiety także w Polsce. Zdecydowana większość proponowanych artykułów to torebki wyprodukowane z grubej, mocnej skóry, odpowiednio barwionej lub lakierowanej. Dzięki temu nasze produkty cechują się dużym usztywnieniem (głównie u podstawy). Wśród prezentowanej kolekcji wyróżnić można przede wszystkim te z przeznaczeniem użytkowym "do ręki" lub "na ramię". Zagłębiając się w podkategorie, znajdziemy także listonoszki, kopertówki, kuferki i aktówki oraz torby sprawdzające się w codziennym użyciu - zakupach.