Nowości

CHRISTOPHER CREAZIONI

Włoska marka Christopher Creazioni na polskim rynku istnieje od 1990 r. Przez cały ten czas oferuje damskie i męskie portfele wykonane z najlepszej cielęcej włoskiej skóry naturalnej wyprawianej metodą roślinną. Każdy produkt został zaopatrzony w swój indywidualny próbnik skóry z napisem VERA PELLE ITALANA CONCIATAAL VEGETABLE, który jest gwarantem najwyższej jakości i autentyczności surowca. Włoska moda i styl, oryginalne wzornictwo, staranne wykończenia – to cechy oferowanej marki. Ponadto każdy produkt jest elegancko zapakowany – owinięty czarną tkaniną ochraniającą przed otarciami i umieszczony w firmowym, ręcznie robionym, pudełku koloru srebrnego.

Nie od dziś wiadomo, że elegancki portfel jest jednym z najbardziej poszukiwanych prezentów dla bliskiej osoby. Dlaczego? Idealny, ekskluzywny, luksusowy skórzany dodatek świadczy o nienagannym stylu i dobrym guście swego posiadacza. Dlatego też asortyment klasy PREMIUM niezmiennie cieszy obdarowanych od wielu lat.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty marki Christopher Creazioni w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją.

CHRISTOPHER CREAZIONI 

Jest 30 produktów.
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów