Nowości

UWAGA!

Informujemy, że w dniu 2.05.2022r. nie będzie realizowana wysyłka zamówień. Wszystkie przesyłki zostaną nadane w dniu 4.05.2022r.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

Koszty dostawy

Oferujemy darmową wysyłkę produktów (przy płatności przelewem/BLIK). Usługa darmowej wysyłki realizowana jest przez firmę InPost (kurier lub paczkomat) i Pocztę Polską - Pocztex Kurier 48.

Dla pozostałych zamówień koszt transportu zgodnie z poniższą tabelą.

   

Sposób dostarczeniaPrzypuszczalny czas dostawyKoszt dostawy

InPost Kurier

1 - 2 dni0 zł

InPost Kurier za pobraniem

1 - 2 dni6 zł

InPost Paczkomaty 24/7

1 - 2 dni0 zł

InPost Paczkomaty 24/7 za pobraniem

1 - 2 dni6 zł

Pocztex Kurier 48

1 - 3 dni0 zł

Pocztex Kurier 48 za pobraniem

1 - 3 dni6 zł

Kurier DPD

1 - 2 dni9 zł

Kurier DPD za pobraniem

1 - 2 dni15 zł

Odbiór osobisty

-0 zł


Wysyłka

Zamówione produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin (w dni robocze od poniedziałku do piątku) od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub otrzymania zamówienia z płatnością przy odbiorze.

Usługa darmowej wysyłki realizowana jest przez Pocztex Kurier 48, InPost Kurier lub InPost - do paczkomatu.


Przewoźnik

W trosce o jakość, szybkość i bezpieczeństwo dostawy współpracujemy z kurierem Poczty Polskiej, Pocztex48 w sprawie dostarczania przesyłek. Przesyłki Pocztex Kurier 48 są ubezpieczone. W cenie dodatkowo otrzymują Państwo możliwość śledzenia przesyłki oraz informację sms (na numer komórkowy) o nadaniu przesyłki. Kurier Pocztex 48 doręcza przesyłki "od drzwi do drzwi". W przypadku nieobecności Odbiorcy, przesyłka zostanie dostarczona do najbliższej placówki pocztowej i tam, przez 7 dni będzie oczekiwać na odbiór osobisty. Awizo otrzymuje Klient w formie sms (dla numerów komórkowych) lub e-mail.

Wybierając Pocztex48 istnieje możliwość odbioru przesyłki bezpośrednio w placówce pocztowej (opcja "odbiór w punkcie"). Wystarczy podczas składania zamówienia (w polu komentarza) podać nam adres wybranej placówki pocztowej, a my nadamy paczkę zgodnie z Państwa wyborem.

Firma InPost, z którą współpracujemy, to także godny polecenia, rzetelny kontrahent, dzięki któremu mogą otrzymać Państwo przesyłkę szybko i sprawie wprost do domu/firmy ("od drzwi do drzwi") lub do paczkomatu, by odebrać przesyłkę osobiście w dogodnym terminie. Przesyłki umieszczone w paczkomacie oddawczym oczekują na odbiór przez 48 godzin. Przekazujemy Państwu odnośnik śledzenia przesyłki - mają Państwo ciągły podgląd statusu paczki.

Ponadto umożliwiamy dostarczenie przesyłki za pośrednictwem kuriera DPD. W tym przypadku również otrzymują Państwo odnośnik do śledzenia przesyłki, a paczka jest ubezpieczona. Dostawa "od drzwi do drzwi".

Zakupiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy.