Nowości

Torebki damskie

Specjalnością naszej firmy są wysokogatunkowe damskie torebki skórzane. Wzornictwo i dostępne fasony pochodzą z Włoch. Zdecydowana większość produktów została wyprodukowana we Włoszech, choć niektóre egzemplarze są produkowane w innych krajach Unii Europejskiej. Dlatego też wyroby galanteryjne posiadają metki z wpisem "Made in Italy", bądź "Made in EU". Pragniemy zaznaczyć, że jakość obydwu wyrobów nie różni się - wszystkie torebki są najwyższej jakości, wykonane ze skóry naturalnej. Omawiany asortyment dostępny jest w menu Torebki skórzane.

Dostępne fasony i modele podzieliliśmy z uwzględnieniem przeznaczenia każdej torebki, stąd kategoria Torebki do ręki zawiera produkty posiadające zaprojektowany uchwyt, a Torebki na ramię to kategoria, w której każdy fason wyposażony jest w długi, wygodny pasek.

Odzwierciedleniem kobiety jest to, co najlepsze - zakupy! Modele, które kwalifikujemy do tej grupy można obejrzeć i zakupić w zakładce Shopper bag.

Codzienną, lekką i zgrabną torebeczkę nazywamy listonoszką. Popularne listonoszki znajdziemy w menu pod tą samą nazwą.

Torebki kopertowe - kopertówki zdobyły uznanie tych Pań, które lubują się w balach, imprezach, towarzyskich spotkaniach. Podręczne i wygodne spełniają doskonale swoje zadania.

Torebki mieszczące format A4 to wiele kształtów i rozmiarów, stąd też ta kategoria często pokrywa się z innymi, wymienionymi już wcześniej. Jedynym powiązaniem jest tu oczywiście pojemność - minimum mieszczący się brulion A4. Wyróżnić należy tutaj teczki i aktówki, które z definicji powinny służyć przechowywaniu dokumentacji w podanym formacie.

Torebki damskie 

Jest 498 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 498 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 498 elementów