Nowe produkty

Wysyłka

Zamówione produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin (w dni robocze od poniedziałku do piątku) od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub otrzymania zamówienia z płatnością przy odbiorze.

UWAGA: Darmowa wysyłka produktów dla zamówień powyżej 350 PLN (przy płatności przelewem)! Usługa darmowej wysyłki realizowana jest przez POCZTEX Kurier 48.

Przewoźnik

W trosce o jakość, szybkość i bezpieczeństwo dostawy współpracujemy z kurierem Poczty Polskiej, Pocztex48 w sprawie dostarczania przesyłek. Przesyłki Pocztex Kurier 48 są ubezpieczone. W cenie dodatkowo otrzymują Państwo możliwość śledzenia przesyłki oraz informację sms (na numer komórkowy) o nadaniu przesyłki. Kurier Pocztex 48 doręcza przesyłki "od drzwi do drzwi". W przypadku nieobecności Odbiorcy, przesyłka zostanie dostarczona do najbliższej placówki pocztowej i tam, przez 7 dni będzie oczekiwać na odbiór osobisty. Awizo otrzymuje Klient w formie sms (dla numerów komórkowych) lub e-mail. Zdecydowanie polecamy tego przewoźnika, ze względu na jakość i dostępność usług.

Ponadto umożliwiamy dostarczenie przesyłki za pośrednictwem kuriera DPD. W tym przypadku również otrzymują Państwo odnośnik do śledzenia przesyłki, a paczka jest ubezpieczona

Zakupiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy.

poczta_polskakurier DPD

Sposób dostarczeniaPrzypuszczalny czas dostawyKoszt dostawy

Pocztex Kurier 48

1 - 2 dni9 zł

Pocztex Kurier 48 za pobraniem

1 - 2 dni12 zł

Kurier DPD

1 - 2 dni14 zł

Kurier DPD za pobraniem

1 - 2 dni19 zł

Odbiór osobisty

-0 zł